Witamy Państwa w Pizzerii 2-ka. Znajdziecie Państwo tutaj informacje o tym, jak do nas trafić, jakie usługi oferujemy oraz aktualną listę potraw serwowanych w naszym lokalu, a także ofertę dań dostarczanych do domu.

Nasz lokal funkcjonuje od września 2000 roku. W 2009r oddaliśmy do Państwa dyspozycji nową część, a stara część przeszła gruntowny remont.
Specjalizujemy się w kuchni włoskiej oraz tradycyjnej polskiej. Polecamy dania mięsne, a także wyśmienitą pizzę włoską, makarony, sałatki oraz desery. Nasza pizza robiona jest według naszego przepisu, a ciasto wyrabiamy ręcznie.

Do dyspozycji naszych klientów są trzy sale jadalne, a w okresie letnim również ogródek.W całym lokalu obowiązuje zakaz palenia. Łączna liczba miejsc siedzących ok. 200 czyni nas jednym z największych tego typu lokali w Jaworznie. Sala na piętrze przygotowana została tak, aby zapewnić Państwu spokój i prywatność w czasie organizowanych przyjęć. Pomieści ona ok. 50 osób, ma także możliwość wyjścia na taras. Znacznie większa jest sala na dole, dysponująca przeszło 100 miejscami siedzącymi. Jest ona w całości klimatyzowana, posiada piękny kominek oraz przeszklenie skierowane na dziedziniec lokalu, na którym w okresie letnim usytuowany jest ogródek letni z 100 miejscami siedzącymi. Posiadamy także kameralną salę dla ok. 20 osób także z kominkiem. Sala ta jednak jest wyłącznie dla gości niepalących.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie organizacji imprez okolicznościowych: wesel, chrzcin, styp, komunii i innych wspólnych spotkań towarzyskich. Nasz lokal oferuje także usługi cateringowe, dowozimy nasze potrawy na terenie całego miasta.

Spróbujcie Państwo naszej pizzy, dań mięsnych, deserów, a na pewno wkrótce do nas wrócicie.