Naszym celem jest przeniesienie najlepszych dań kuchni włoskiej z poszanowaniem dla tradycyjnych smaków, produktów oraz metod gotowania.

Znajdziemy tu dania obfitujące w owoce morza, pięknie wyglądające i smakowite sałaty , wyjątkowa pizza na cienkim cieście, makarony , najrozmaitsze wędliny i sery, dania mięsne. Nie zabraknie również dań dla najmłodszych. Dla dzieci przygotowany został również specjalny kącik z zabawkami.

Dania przygotowujemy z oryginalnych produktów sprowadzanych wprost ze słonecznej Italii dzięki czemu nasza oferta jest wręcz jedyna w swoim rodzaju.

Z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie tradycyjnej włoskiej kuchni gwarantujemy doskonałą jakość i oryginalność potraw.

W lokalu nieustannie unosi się wyjątkowy zapach ziół, przemieszany z zapachem świeżo wypiekanej pizzy. To idealne miejsce do odkrycia prawdziwych Włoch – włoskiego smaku i gorącego temperamentu.

Każdego dnia, w godzinach pomiędzy 12 a 16, przygotowujemy specjalną ofertę lunchową. Oferta przygotowana jest na bazie sezonowych składników i w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystkie potrawy przygotowywane przez nas, są przygotowane w oparciu o najwyższej klasy składniki, a ich smak zapada długo w pamięć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lunchową na naszym FB 🙂