Adres & Kontakt

Nasz adres

ul. Bukowska 1 43-602 Jaworzno

GPS

50.24399845, 19.324520963734862

Nr tel.
Soc. Networks

Kompleks Hotelowo – Gastronomiczny Gościniec Sosina. (dawniej Gościniec Wodnik:)

Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny Gościniec Sosina. położony zaledwie 100 m od Zalewu Sosina, 5 km od centrum Jaworzna, w spokojnej, urokliwej okolicy. To eleganckie, dobrze wyposażone pokoje hotelowe. Integralną częścią każdego pokoju jest łazienka z prysznicem. Na stanie każdego pokoju znajduje się telewizor z dostępem do licznych kanałów telewizji naziemnej. Uwagę warto zwrócić na widok, który rozpościera się z okien – goście mogą podziwiać pobliski Zalew Sosina lub las sosnowy. W cenie zakwaterowania jest zawarty bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Gościniec Sosina. jest oddalony o ok. 25 km od Katowic, ok. 60 km od Krakowa i ok. 2 km od dworca kolejowego Jaworzno-Szczakowa. Zapraszamy do nas Klientów indywidualnych i całe rodziny.

  • tel. 32 442 08 88
  • kom. 500 163 870

Co oferuje Gościniec Sosina.?

Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny Gościniec Sosina. to eleganckie, dobrze wyposażone pokoje hotelowe. Integralną częścią każdego pokoju jest łazienka z prysznicem. Na stanie każdego pokoju znajduje się telewizor z dostępem do licznych kanałów telewizji naziemnej. Uwagę warto zwrócić na widok, który rozpościera się z okien – goście mogą podziwiać pobliski Zalew Sosina lub las sosnowy. W cenie zakwaterowania jest zawarty bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Zmotoryzowani goście, którzy do Gościńca Sosina. przyjadą własnymi pojazdami, mogą skorzystać z ogrodzonego i bezpłatnego parkingu. Hotel to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych – na jego obszarze znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Gościniec Sosina. to również miejsce przyjazne dla osób posiadających zwierzęta domowe. Za dodatkową opłatą (szczegóły znajdują się w cenniku) goście mogą przebywać w pokojach hotelu ze swoimi pupilami. Pokoje można zamówić w całodobowej recepcji.

Przy hotelu działa całodobowa restauracja, która serwuje kuchnię nie tylko polską. Zarówno goście mieszkający w Gościńcu Sosina., jak i przejezdni mogą zamówić potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i włoskiej, np. pizzę. Restauracja oferuje również catering. Zamówione potrawy są dowożone pod adres wskazany przez zamawiającego.

Goście mogą korzystać z murowanego, zadaszonego i dobrze oświetlonego grilla. W ten sposób można spędzić wieczór np. ze znajomymi.