Adres & Kontakt

Nasz adres

GPS

1, 1

Soc. Networks

GASTROSFERA Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi gastronomiczne na wysokim poziomie. Posiadamy profesjonalne zaplecze kuchenne do produkcji dań kulinarnych i własnych wyrobów garmażeryjnych. Od samego początku działalności naszej firmy, przywiązujemy wysoką wagę do ciągłego rozwoju oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oraz zaspokoić ich gusta kulinarne przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

Zakres usług:

Świadczymy usługi cateringowe dla Klientów indywidualnych i zbiorowych, a ich realizacja ustalana jest szczegółowo z każdym Klientem.

Specjalizujemy się w żywieniu zbiorowym, obsłudze szkoleń, festynów, pikników, spotkań grup tematycznych, różnego rodzaju imprez okolicznościowych itp. Imprezy organizujemy w naszych lokalach lub w innym uzgodnionym miejscu.

Na co dzień dostarczamy całodzienne wyżywienie do kilku przedszkoli, szkół oraz zakładów pracy.

Dla firm oferujemy możliwość zamówienia obiadów abonamentowych po atrakcyjnych cenach.

Podstawą naszej działalności jest gotowanie w sposób tradycyjny, a wszystkie wyroby garmażeryjne produkujemy sami z wyjątkiem wędlin, których dobór uzgadniamy z Klientem.

Proponujemy Państwu domową i tradycyjną kuchnię opartą o staranny dobór świeżych i zdrowych produktów.

Rygorystycznie przestrzegamy higieny pracy stosując nowoczesne metody kontroli produkcji zgodnie z zasadami systemu HACCAP.

Naszym celem jest realizacja usług najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanego poziomu cen.

Dla stałych Klientów i firm tworzymy oferty specjalne.

To co wyróżnia nas na tle konkurencji to nowoczesny sposób pakowania dań gotowych. Opakowania, które proponujemy spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki. Niewątpliwą ich zaletą jest szczelność pakowanych posiłków, utrzymanie optymalnej temperatury przez długi czas (odległy transport) oraz możliwość podgrzania w urządzeniach takich jak piekarnik czy kuchenka mikrofalowa do temperatury 120° Celsjusza.